Będę pisać takie posty co tydzień. I będę wnich pisać takie rzczy: piłkarz tygodnia,klub tygodnia, piosenka tygodnia, reprezentacja tygodnia ,przygody tygodnia i film tygodnia.
No więc zaczynam.
Według mnie piłkarzem tygodnia zostaje Robert Lewandowski, a klubem tygodnia zostaje bajern monahium. Piosenka tygodnia to ,, fireproof" one direction . Reprezentacja tygodnia to oczywiście reprezentacja polski. Wybrałem tom reprezentacje bo ma pierwsze miejsce w tabeli do mistrzostw europy.
A przygoda tygodnia hhhhhhhhhhhhhhhh no niewiem.
Wiem!
Podczaz jednego zjazdu wywaliłem się 3 razy. A jechałem około 40 kilometrów na godzine.
Wooooooooooooooooooooow. Nie?
sobota, 3 stycznia 2015
sobota, 27 grudnia 2014
fifa15
Lubię grać w fifę15 bo: jest lepsza grafika, są nowsze stroje,np. w Realu Madryt jest Gareth Bale no i jest nowsza. :-) ;-). :-):-):-):-)
Wymarzony skład
Po pierwsze Iker casillas na bramce.Po drugie na obronę pójdą moi ulubieni piłkarze czyli:
Sergio Ramos i Gerard Piqe.Po trzecie na pomoc pójdą:Marco Reus, Toni kroos i Jakub Błaszczykowski. Noi po czwarte na ataku będą: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar Jr. ,Gareth Bale i Robert Lewandowski.
Sergio Ramos i Gerard Piqe.Po trzecie na pomoc pójdą:Marco Reus, Toni kroos i Jakub Błaszczykowski. Noi po czwarte na ataku będą: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar Jr. ,Gareth Bale i Robert Lewandowski.
piątek, 26 grudnia 2014
o mnie
O mnie
Mam na imię Paweł. Zaczołem grać w piłkę gdy miałem 5 lat.Trenuję ten sport bo lubie spotykać śię z moimi kolegami bierzemy piłkę i gramy na trawie lub na sztucznej trawie.
Trenuję w klubie KKS Spójnia w Zebrzydowicach.
mój klub sportowy ( KKS Spujnik)
Gram w tym klubie około 5 lat.Potrafię zrobić z piłką wiele różnych rzeczy.
Moim ulubionym piłkarzem jest Gareth Bale a mój ulubiony klup sportowy to Real Madryt.
Moim ulubionym piłkarzem jest Gareth Bale a mój ulubiony klup sportowy to Real Madryt.
Subskrybuj:
Posty (Atom)